• Trápíte se s otěhotněním a miminko pořád nepřichází?
 • Cítíte smutek a frustraci?
 • Zdá se Vám, že jste s tím problémem sama?

Nabízím Vám pomocnou ruku v podobě Průvodce:

Co získáte?

Naučím Vás:

 • Co je to neplodnost a jaké jsou její příčiny, jak se vyšetřuje, jaké jsou možnosti léčby.
 • Jak léčit neplodnost "přírodně" - neinvazivně.
 • Jak vypadá léčba v centru asistované reprodukce, jaké se používají metody léčby, kolik léčba stojí, jaké jsou možnosti hrazení léčby ze zdravotního pojištění.
 • Pomohu Vám zorientovat se v celé problematice (co a kdy je pro koho vhodné) a v terminologii (na konci najdete slovník pojmů).

eBook jsem napsala tak, jako bych se s Vámi povídala „u kafe“. Nečekejte vědeckou publikaci.  Mým záměrem bylo vyplnit „mezeru na trhu“ (která podle mě existuje) a přiblížit problematiku neplodnosti a její léčbu všem, kdo by jí mohli potřebovat.

Jsem MOSTEM mezi odborníkem z centra asistované reprodukce a pacientem, abyste si lépe porozuměli a vaše vzájemná spolupráce byla snazší a lepší.

Co dále získáte?

Díky Průvodci:

 • Ušetříte čas se sháněním informací z mnoha zdrojů.
 • Budete více rozumět týmu specialistů, který Vás v centrech léčí, budete se tam cítit lépe.
 • Díky tomu budete mít šanci více věřit svojí léčbě.
 • Dozvíte, že nejste sama a že Vaše často negativní pocity a reakce jsou úplně normální. I díky tomu se budete cítit lépe.
 • A budu moc ráda, když Vám Průvodce přinese trochu klidu do duše...

Cena eBooku je:

 • 350 Kč
 • 14 EUR
 • Tato cena je zaváděcí - limitovaná pro prvních 100 čtenářů!

Domnívám se, že vzhledem k částkám, které žena podstupujcí umělé oplodnění musí zaplatit, není cena eBooku vysoká...

 

 

Chcete se dozvědět ještě více?

 Podrobný obsah Vám pošlu e-mailem zdarma, klikněte zde:

 

Reference:

Alču znám už 14 let a vím, že dovede poradit a vysvětlit problém jasně a bez zbytečností. Svojí práci dělá s nadšením, proto jsem od začátku věděla, že eBook bude velmi srozumitelný. A moje očekávání splnil na 200%. Problematika je popsaná jasně a přehledně. Krok za krokem je vysvětleno, co vás v centrech čeká. EBook bych doporučila ženám, které nechtějí ztrácet čas studováním problematiky neplodnosti, všem kdo chce mít na koho se obrátit, kdo dané problematice rozumí a provede vás tímto obdobím, všem kdo hledá porozumění a chce o svém trápení promluvit.
Janafyzioteraeput
Od eBooku jsem očekávala hodně, jelikož znám jeho autorku a její profesní a především osobnostní kvality. Vím, že svou práci má ráda a že o ní dokáže zasvěceně hovořit. Napsání eBooku bylo jen logickým důsledkem toho, že se často setkávala s větou "mohla bych se prosím zeptat?". I když jsem sama v osobním životě naštěstí žádnou pomoc nepotřebovala, vím, kolik párů kolem mě zoufale brázdí internetem, aby získali "nějaké" informace, jelikož mají pocit, že v ordinaci gynekologa je nedostali. Tyto informace jsou bohužel často velmi nekvalitní a mohou jen ublížit, nebo jsou naopak moc odborné a mohou spíše vystrašit. Jestli jsem od eBooku něco očekávala, tak to bylo právě toto vybalancování mezi odborností a srozumitelným podáním. Text je dobře stravitelný i pro člověka, který se s problematikou setkává poprvé a přesto neztrácí kvalitu a validitu. Autorce se povedlo partnery oslovit v jejich momentálně nejtíživějším problému optimisticky a z textu je patrné, že psychika je často nad všechny doktory světa.
Ditaadministrativní pracovník
Žádné pochybnosti před začátkem čtení eBooku nebyly. Naopak, těšila jsem se. V eBooku jsem našla veškeré základní informace. Nerada chodím a čtu si diskuzní fóra a toto mi dalo potřebné ucelené informace. Splnilo to moje očekávání. Díky moc 🙂
Markétazdravotní sestra
Knihu jsem četla několikrát a je skvělá. Absolvovala jsem již i návštěvu centra v Brně. A super. Jdete na památky, vezměte si mapu. Jdete do centra, vezměte si eBook. Dokonalý průvodce všeho, co vás čeká. Rozptýlí vaše obavy a pomůže vám pochopit. S tímto průvodcem se nemusíte bát v centru zaklepat na jakékoliv dveře, protože víte, co vás tam čeká. Moc za eBook děkuji!! Jana
Janapracovník v domě nábytku

Bonus:

 Získáte doporučení na osvědčený bylinkový čaj (který mám vyzkoušený a opravdu funguje!!) včetně receptu na užívání.

 

Získáte i kontakt, kde se bylinná směs dá koupit nebo objednat!

 

Je to tady:

 

Pokud váháte nebo se Vám zdá cena vysoká:

Nabízím Vám garanci vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení, pokud se Vám eBook nebude líbit nebo nesplní Vaše očekávání.

Pokud jste se již rozhodli, klikněte prosím na tlačítko níže a pak už Vám jen popřeju příjemné čtení...

 

Vaše Alena