Co říkají ženy, které absolvovaly osobní konzultaci?

Hanka L.: Po dvou zamlklých těhotenství jsme se rozhodli navštívit centrum IVF,zda by tudy nemohla vést naše cesta k miminku. Nechali jsme si provést vyšetření, vesměs vše nám vyšlo v pořádku. Paní doktorka nám řekla, že IVF by v našem případě nic neřešilo. Chtěli jsme znát ještě další nezávislý názor, tak jsme oslovili paní Alenku. Probrala s námi naší dosavadní cestu a dali jsme dohromady nějaké další vhodné kroky přímo pro nás. Setkání proběhlo v říjnu, pila jsem čaj G, v prosinci jsme navštívila kurz hormonální jógy a v lednu držela v ruce pozitivní test. Na doporučení Alenky i paní doktorky jsem do 12tt podstoupila miniheparinizaci- tj. Injekce každé ráno do břicha, které se při opakovaných potratech doporučují. Nyní už jsem téměř v půlce těhotenství a vypadá to,že miminku se daří dobře.☺️ Moc děkujeme za cenné rady!

Hanka L.

Andrea CH.: S paní Alenou jsme si domluvili konzultaci po našem 1IVF, které bohužel nebylo úspěšné. Pomohla nám zorientovat se v informacích, kterých je všude plno, ale bohužel je někdy těžké filtrovat ty podstatné věci. V průběhu našeho druhého IVF jsme spolu všechny kroky konzultovali a věřím, že i díky její podpoře a odborným znalostem se po dvou letech zadařilo a za pár týdnů už nebudeme dva, ale tři.

Lucie B.: Alenka - to je prostě anděl. Jsem neskutečně vděčná, že jsem na ni narazila. Náš příběh ve snaze otěhotnět je celkem zamotaný. Zatím tedy stále bojujeme a jdeme si za svým snem, ale už teď se po konzultaci s Alenkou cítím skvěle. Dodala mi odvahu a sílu nevzdávat to, pomohla mi zaměřit se sama na sebe a vážit si i sebe sama, takže po psychické stránce jsem díky ní ušla kus cesty. Navrhla mi také možnosti, jak problém řešit a krásně vysvětlila základní pojmy, ve kterých jsem se ztrácela. Moc se těším na den, kdy ji napíšu, že budeme tři 🙂 Alenko, DĚKUJI!

Petra P: Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš čas a včerejší príma večer s Vámi, dodalo mi to odvahu, chuť dál "bojovat". Respektive věřit, že až bude ten správný čas, malý uzlíček si k nám cestu najde:) Trošku jsem se bála reakce mého přítele na "alternativní" léčbu, ale i on po sezení s Vámi zhodnotil, že na tom prostě něco bude a bude tomu věřit:) Prostě jedním slovem DĚKUJEME, opravdu hrozně moc!!!

Marcela H.: Já Vám moc děkuji za konzultaci mám teď na to úplně jiný pohled a jsem daleko klidnější. Jste moc příjemná a všechno jste mi krásně vysvětlila😊

Veronika N.: Konzultace Alenky bych ráda doporučila všem ženám, které řeší jakýkoli problém s neplodností. Mně Alenka pomohla během jediné konzultace hned s více problémy, které jsem měla. Probraly jsme všechny důležité oblasti neplodnosti. Zaměřily jsme se na to, kde je podle doktorů problém. Opět jsme si o tom povídaly a říkaly si různé možnosti. Alenka mi moc pomohla po psychické stránce. Vyzná se i v alternativních možnostech, což považuji za velké plus. Jsem opravdu moc ráda a jsem vděčná, že jsem na ni "narazila" na instagramu, protože přesně takovou osůbku jsem na své cestě za miminkem potřebovala a věřím, že mi pomůže dojít až vytouženému miminku.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

Kontaktní formulář