Stáhněte si eBook

Cílem průvodce je pomoc ženám lépe se zorientovat se v léčbě neplodnosti. 

Čtenářka Jana vytvořila motto eBooku:

 

Jdete na památky, vezměte si mapu. Jdete do centra, vezměte si eBook. Dokonalý průvodce všeho, co vás čeká. Rozptýlí vaše obavy a pomůže vám pochopit. S tímto průvodcem se nemusíte bát v centru zaklepat na jakékoliv dveře, protože víte, co vás tam čeká. 

Průvodce neplodností
a
asistovanou reprodukcí

Co najdete v eBooku?

 Informace o tom, co v něm najdete, si přečtěte zdarma zde:

 

Co o eBooku říkají čtenáři?

Alču znám už 14 let a vím, že dovede poradit a vysvětlit problém jasně a bez zbytečností. Svojí práci dělá s nadšením, proto jsem od začátku věděla, že eBook bude velmi srozumitelný. A moje očekávání splnil na 200%. Problematika je popsaná jasně a přehledně. Krok za krokem je vysvětleno, co vás v centrech čeká. EBook bych doporučila ženám, které nechtějí ztrácet čas studováním problematiky neplodnosti, všem kdo chce mít na koho se obrátit, kdo dané problematice rozumí a provede vás tímto obdobím, všem kdo hledá porozumění a chce o svém trápení promluvit.

Janafyzioterapeut

Od eBooku jsem očekávala hodně, znám jeho autorku a její profesní i osobnostní kvality. Svou práci má ráda a dokáže o ní zasvěceně hovořit. Napsání eBooku bylo jen logickým důsledkem toho, že se často setkávala s větou "mohla bych se prosím zeptat?". I když jsem sama v osobním životě naštěstí žádnou pomoc nepotřebovala, vím, kolik párů kolem mě zoufale brázdí internetem, aby získali "nějaké" informace, protože je v ordinaci gynekologa nedostali. Tyto informace jsou bohužel často velmi nekvalitní a mohou i ublížit. EBook je vybalancováním mezi odborností a srozumitelným podáním. Text je dobře stravitelný i pro člověka, který se s problematikou setkává poprvé a přesto neztrácí kvalitu a validitu.

Ditasociální pracovník

Žádné pochybnosti o eBooku jsem před přečtením neměla. Naopak, těšila jsem se. V eBooku jsem našla veškeré základní informace. Nerada chodím a čtu si diskuzní fóra a toto mi dalo potřebné ucelené informace. Splnilo to moje očekávání. Díky moc 🙂

Markétazdravotní sestra

Knihu jsem četla několikrát a je skvělá. Absolvovala jsem již i návštěvu centra v Brně. A super. Jdete na památky, vezměte si mapu. Jdete do centra, vezměte si tento eBook. Dokonalý průvodce všeho, co vás čeká. Rozptýlí vaše obavy a pomůže vám pochopit. S tímto průvodcem se nemusíte bát v centru zaklepat na jakékoliv dveře, protože víte, co vás tam čeká. Moc za eBook děkuji!!

Janapracovník v domě nábytku